Kurs stylizacji paznokci Warszawa, Wołomin i okolice 

kurs paznokci warszawa, zawodowy kurs stylizacji paznokci, warszawa budowa paznokcie, angielskim rzęs szkoła, godz french

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak szybko zmieniają się trendy w branży beauty. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów organizujemy szkolenia wzbogacające ich wiedzę oraz uzupełniające zdolności o nowe praktyczne umiejętności. Kurs stylizacji paznokci przeznaczony jest dla pasjonatek kosmetyki profesjonalnej, kochających nowinki kosmetologiczne, ale i dla osób, które chcą zmienić swój zawód lub podnieść swoje kwalifikacje. Praca w gabinecie urody jest marzeniem wielu młodych dziewczyn, które często swoje pierwsze kwalifikacje zawodowe zdobywają na kursach kosmetycznych na których uczą się wykonywania różnych zabiegów i stylizacji z branży beauty.

Szkolenie najlepszym sposobem na podniesienie renomy gabinetu urody - Warszawa i nie tylko

Konkurencja w branży beauty na rynku stale rośnie, dlatego istotne jest, aby wdrażać do swojego gabinetu najnowsze trendy, usługi, które nie są dostępne w innych gabinetach oraz zaskakiwać klientki nowymi propozycjami zabiegów. Duże znaczenie ma wykwalifikowana kadra dla której praca jest pasją. Certyfikat z ukończenia nowego kursu lub dyplom potwierdzający nabyte kwalifikacje z datą bieżącego roku na pewno zrobią dobre wrażenie na klientkach. Kursy organizujemy dla osób pracujących w Warszawie lub w okolicach Warszawy.

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji w kosmetologii to wymóg konieczny. Niemalże co chwilę pojawiają się nowe sposoby zdobień oraz nowoczesne preparaty i urządzenia. Dlatego aktualna wiedza w tym zakresie jest niezbędna aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientek. Dlatego wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom organizujemy kursy z zakresu stylizacji paznokci, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy - stylistki marki Victoria Vynn. Zapraszamy na kursy o zróżnicowanym poziomie trudności. Poziom kursów dostosowujemy, aby móc wyszkolić osoby początkujące, jak i doświadczone stylistki, które chętnie poszerzają swoją dotychczasową wiedzę. Odpowiednia wiedza w tym zakresie daje możliwość pracy w tym zawodzie. Jednak na początku należy poznać zasady pracy na paznokciach. Tego nauczysz się na naszym kursie. 

Kurs stylizacji paznokci Warszawa i okolice - kameralne, kilkuosobowe grono słuchaczy

Szkolenia indywidualne lub kursy na paznokcie w niewielkich grupach cieszą się bardzo dużą popularnością. To dzięki zindywidualizowanemu podejściu można nabyć maksymalną dawkę praktycznej wiedzy. Kurs wyczerpująco przedstawi kwestie teoretyczne, a także w przystępnej formie w sposób praktyczny nauczy zagadnień niezbędnych w pracy zawodowej stylistów paznokci. Ponadto szkolenie daje pełną swobodę posługiwania się preparatami kosmetycznymi. Instruktorzy zapoznają słuchaczy z nowościami pojawiającymi się w branży zdobienia paznokci. Dużym atutem jest kwestia organizacji szkoleń. Odbywają się one w naszej bardzo dobrze przystosowanej pracowni kosmetycznej. Zajęcia prowadzone są w małych grupach na nowoczesnych i bardzo dobrze wyposażonych stanowiskach w niezbędny sprzęt, materiały oraz szereg profesjonalnych produktów. Szkolenie obejmuje podstawowe oraz zaawansowane sposoby stylizacji paznokci.

Zapewniamy szereg renomowanych artykułów kosmetycznych oraz marki cieszące się najwyższym uznaniem wśród profesjonalnych gabinetów. To właśnie na nich prowadzone są kursy manicure i pedicure. Dzięki temu praca w salonie będzie łatwiejsza. Podczas kursu poza dostarczeniem dużej dawki konkretnych wiadomości oraz praktycznych umiejętności dbamy także o samopoczucie naszych kursantek. Zapewniamy ciepły bufet oraz przekąski.

Kurs stylizacji paznokci prowadzony jest w przystępnej formie w języku polskim. Staramy się przygotować osoby uczestniczące w nim, do wykorzystania zdobytych kwalifikacji podczas codziennej pracy w zawodzie stylistki paznokci.

W Warszawie i okolicy istnieje duża konkurencja w branży kosmetycznej, oferującej różne rodzaje stylizacji paznokci. Poszczególne salony oferują:

 1. przedłużanie paznokci,
 2. stylizacje paznokci hybrydowych, za pomocą żelu, akrylu, kompleksową pielęgnację dłoni, a także stóp.

Dlatego ogromnie ważne jest, aby móc wyróżnić się w tej dziedzinie kosmetyki. Najlepszym sposobem jest poszerzanie swojej wiedzy za pomocą szkolenia stylizacji paznokci.

Stylizacja paznokci kursy - u nas poznasz tajniki zdobień

Kurs manicure hybrydowy Warszawa

Warto w swoim gabinecie posiadać najlepszą kadrę specjalistów, którzy o paznokciach będą wiedzieć niemalże wszystko i zadbają o zadowolenie klientek. Wyszkoleni pracownicy, którzy poza umiejętnościami posiadają nie tylko dużą wiedzę, ale także ukończony kurs manicure oraz intuicję zawodową są obecnie na wagę złota. Opracowaliśmy szeroki zakres tematyczny poszczególnych szkoleń. Z naszego doświadczenia i dotychczasowej współpracy z salonami beauty, wiemy że spełniają one Państwa oczekiwania. Program każdego kursu bazuje na najbardziej poszukiwanych obszarach kosmetycznych. Polecamy kurs zdobienia paznokci, kurs robienia paznokci metodą żelową, akrylem, szkolenie manicure hybrydowy pierwszego stopnia kończący się certyfikatem. Staramy się dopasować nasze warsztaty do preferencji panujących wśród klientek, z pełną świadomością, jak ważna w dobie XXI wieku jest stylizacja manicure, pedicure. Kurs manicure hybrydowy przeznaczony jest dla osób, które planują pracować w tym zawodzie lub hobbystycznie nauczyć się jego wykonywania. Ta metoda zdobienia paznokci staje się coraz bardziej popularna. 

Kurs manicure hybrydowy kombinowany - poznasz sposób na piękne paznokcie

Celem tego kursu jest zdobycie umiejętności zdobienia paznokci metodą „malowania pod skórki” za pomocą lakierów hybrydowych, utwardzanych w lampach UV lub UV LED. Taka forma manicure ma na celu estetyczne odepchnięcie skórek wokół paznokci poprzez ich wycięcie lub wyfrezowanie. Po tak wykonanym zabiegu nanosi się hybrydę. Efektem jest otrzymanie eleganckiego kształtu paznokcia oraz efektywnego manicure. Kurs hybrydy kierowany jest do słuchaczy, którzy mają już opanowane podstawy manicure hybrydowego i zależy im na dalszym doskonaleniu swoich umiejętności w tej dziedzinie. Podczas zajęć poznają tajniki oraz niezbędne narzędzia do pracy przy wykonywaniu manicure kombinowanego.

Kurs manicure hybrydowy co warto wiedzieć o tej metodzie?

W trakcie wykonywania manicure hybrydowego stosuje się produkty typu hybryd – nail color. Te kosmetyki składają się ze specjalnie opracowanego pigmentu zapewniającego łatwość nakładania kosmetyku, a połączenie z właściwościami żelu UV zapewnia jego trwałość. Zastosowane materiały sprawiają, że taki manicure klasyczny utrzymuje do 3-4 tygodni. Zastosowany produkt nie odpryskuje, utwardza płytkę paznokcia, która staje się odporna na urazy. Manicure hybrydowy jest alternatywą dla osób o kruchej płytce paznokcia, skłonne do rozdwajania i podatne na urazy. Wygląda niezwykle naturalnie. Nasz kurs jest idealnym rozwiązaniem dla kosmetyczek, którym zależy na opanowaniu tej techniki. To też świetna możliwość nauki dla osób, które w taki sposób będą dbać o paznokcie swoje a także klientek. 

Kurs stylizacji paznokci dzielimy na dwie części:

Część teoretyczna:

 • wprowadzenie do kursu, czyli kilka kwestii dotyczących ergonomii pracy i BHP
 • omówienie maszyn i narzędzi
 • omówienie chorób paznokci
 • dezynfekcja i zasady sterylizacji narzędzi oraz sprzętu do pracy nad paznokciami
 • przegląd narzędzi i preparatów do wykonywania manicure hybrydowego kombinowanego
 • omówienie preparatów i kosmetyków, na których odbywają się zajęcia szkoleniowe
 • omówienie wskazań i przeciwwskazań do zabiegu

Część praktyczna:

 • kolejność wykonywania manicure hybrydowego
 • przygotowanie płytki, opracowanie paznokci
 • techniki i zasady pracy frezarką oraz  frezami, cążkami, nożyczkami do skórek
 • przedłużanie paznokci - mega base
 • rodzaje zdobienia
 • nadawanie kształtu paznokci - opracowanie paznokci po przedłużeniu
 • zasady malowania hybrydą paznokci oraz podmalowywanie pędzelkiem
 • możliwość ćwiczenia na sobie i na modelce
 • masaż dłoni, pielęgnacja dłoni i paznokci

Najbliższe szkolenia manicure w 2020 roku

Na pierwszy kwartał 2020 roku przygotowaliśmy dla Państwa następujące szkolenia manicure:

 • Manicure hybrydowy kombinowany
 • Master Gel - migdał
 • Zdobienie – Ombre pionowe i poziome, Baby boomer, ornamenty, mieszanie kolorów
 • Wiosenne zdobienie paznokci hybrydą
 • Doszkolenie żelowe – Kwadrat i Migdał
 • Zdobienia paznokci hybrydą - letnie i wakacyjne

SPRAWDŹ TERMINY SZKOLEŃ MANICURE

Kursy stylizacji paznokci - co należy wiedzieć o szkoleniach organizowanych w Centrum Szkoleniowym Leopard?

Na kursy zapraszamy wszystkich chętnych, zainteresowanych poznaniem pracy stylisty paznokci lub chcących poszerzyć dotychczasowe kwalifikacje. W szkoleniu mogą wziąć udział osoby które:

 1. ukończyły 18 lat
 2. nie posiadają przeciwwskazań zdrowotnych
 3. chcą pogłębić swoje doświadczenie lub nabyć nowe kwalifikacje

Kurs paznokci hybrydowych, kurs paznokcie żelowe - co zapewnia organizator szkolenia?

 • przygotowaną i dostosowaną do rodzaju kursu własną pracownię kosmetyczną
 • dbałość o profesjonalizm i wysoką jakość zajęć szkoleniowych
 • zestaw niezbędnych lakierów hybrydowych i innych oraz lamp UV Led i innych urządzeń. 
 • ciepły bufet w postaci kawy, herbaty oraz ciastek
 • fantastyczną atmosferę - gratis :-)

Jak przebiega kurs?

Kurs odbywa się w siedzibie Centrum Szkoleniowym Leopard w Wołominie przy ul. Moniuszki 13. To miejsce cieszy się uznaniem klientek. Kurs manicure wyczerpująco przedstawi kwestie teoretyczne, a także w sposób praktyczny nauczy zagadnień niezbędnych w pracy zawodowej stylisty paznokci. Ponadto kurs daje pełną swobodę posługiwania się preparatami kosmetycznymi. Instruktorzy zapoznają kursantów z nowościami pojawiającymi się na rynku.

Dużym atutem jest kwestia organizacji szkoleń. Nasze kursy odbywają się one w niewielkich, kilkuosobowych grupach na nowoczesnych i bardzo dobrze wyposażonych stanowiskach w niezbędny sprzęt oraz szereg profesjonalnych produktów. Szkolenie obejmuje podstawowe oraz zaawansowane techniki stylizacji paznokci.

Certyfikat po ukończeniu szkolenia

Każdy uczestnik po zakończonym kursie otrzymuje certyfikat. Nasze kursy cechują się wysokim poziomem pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Prowadzą je wykwalifikowani instruktorzy. Ukończenie takiego kursu na pewno doda motywacji w dalszej pracy oraz pewności siebie.

Każda kursantka poza dużą dawką teorii nabędzie także nowe umiejętności praktyczne w warunkach rzeczywistych, co daje kompleksowe przygotowanie do wykonywania stylizacji paznokci i do pracy w gabinecie urody. To także szansa na naukę nowego, poszukiwanego zawodu. Posiadamy bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o szkolenie stylizacja paznokci, wśród których każda z Pań znajdzie metody stylizacji dopasowane do własnych potrzeb i oczekiwań.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z paznokciami lub pragniesz podnieść swoje kwalifikacje to zapisz się już dziś na wybrane przez Ciebie profesjonalne kursy paznokci, które organizowane są systematycznie, co kilka tygodni. Szeroki program, cena kursu, doświadczenie i kwalifikacje instruktorów oraz dostarczenie artykułów najlepszych marek - to ważne elementy, które świadczą o poziomie zajęć. W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą.

kurs stylizacji paznokci warszawa, kurs manicure hybrydowy warszawa, certyfikat kursu paznokcie warszawa, zgodę kurs paznokcie

 

Jaki kurs wybrać?

Pragniemy nadmienić, że największą popularnością cieszy się:

 • kurs stylizacji paznokci hybrydowych,
 • kurs metodą manicure kombinowanego,
 • kurs paznokci żelowych,
 • pedicure hybrydowy,
 • akryl, sposoby zdobienia paznokci oraz przedłużania paznokci.

Podczas szkoleń kursanci dowiedzą się w jaki sposób doradzić klientce odpowiedni rodzaj stylizacji oraz kształtu paznokci, a także w jaki sposób profesjonalnie wykonać manicure. Proponujemy różne poziomy szkolenia.

Dobry kurs manicure to przepustka do świadczenia takich usług w każdym salonie kosmetycznym. Podczas zajęć poznasz zasady bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodatkowo dowiesz się jakie są wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz jak wygląda właściwa pielęgnacja paznokci. Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na kondycję paznokcia. Każdy stylista powinien odpowiednią wiedzę w tej tematyce, aby móc ją przekazać klientce. Dlatego kurs stylizacji paznokci jest również doskonałym wstępem do rozwoju zawodowego.

Stylizacja paznokci kurs i cena

Kurs stylizacji paznokci - szczegóły dotyczące zakresu tematycznego szkolenia, jego dokładny program, termin, godziny, cena i czas trwania zostały umieszczone w opisie każdego z kursów na naszej stronie internetowej. Na bieżąco, na stronie facebookowej relacjonujemy ich przebieg, dlatego możesz sprawdzić w jaki sposób odbywały się poprzednie szkolenia. Zachęcamy także do obejrzenia fotorelacji oraz zapisania się na kolejny organizowany przez naszą firmę kurs stylizacji paznokci. Gwarantujemy dużą dawkę wartościowych wiadomości, które poparte są praktyką, certyfikat oraz bardzo pozytywną atmosferę.

Każde szkolenie organizowane jest w konkurencyjnej cenie, często niższej niż w innych ośrodkach szkoleniowych w Warszawie. Zajęcia trwają kilka godzin zegarowych, średnio 6-8 godzin i organizowane są w ciągu jednego dnia. Każdy kurs zorganizowany może zostać w dni powszednie jako dzienny lub w soboty jako tzw. weekendowy.

Warto wspomnieć, że w programach warsztatowych zostały uwzględnione: szkolenia manicure, pedicure, manicure SPA, pedicure SPA, manicure japoński, hybrydowy, kombinowany, zabieg parafinowy na dłonie i stopy, przedłużanie paznokci akrylem czy żelem, wzornictwo, a także kamuflaż oraz reperacja uszkodzonej płytki paznokcia. Skorzystaj z nowych technik i poznaj nowoczesne metody manicure oraz zdobienia paznokci. Nasze szkolenia to sprawdzona inwestycja w Twoją przyszłość i szansa na jeszcze lepsze wykonywanie swojego zawodu.

Kontakt w sprawach kursu

Potrzebujesz więcej informacji na temat kursu? Naszym zdaniem najlepszy jest kontakt bezpośredni, zadzwoń, tel. 692 260 261. Jestesmy pewni, że zorganizujemy dla Państwa dobre szkolenie.

SPRAWDŹ TERMINY SZKOLEŃ MANICURE