Henna pudrowa szkolenie Warszawa i okolice - poznaj niezbędne informacje

Brow Henna naturalna henna z efektem tatuażu. Postaw na nowość, której oczekują klientki!

Warsztaty Brow Henna z rysunkiem wstępnym – to najbardziej topowe szkolenie wkraczające na rynek kosmetyczny. Każdy gabinet urody powinien w swojej ofercie posiadać usługę henny oraz stylizacji brwi. Jednak, aby być krok przed konkurencją, warto zainwestować w najnowsze szkolenia.  Tym razem na rynek wkracza henna BROW HENNA. To profesjonalny sposób stylizacji brwi. Stanowi połączenie henny brwi oraz makijażu permanentnego.

Zainteresowanie pięknie wystylizowanymi brwiami wśród kobiet pobija teraz wszelkie rekordy! Nie ma się czemu dziwić. Brwi są wizytówką każdego człowieka, to one potrafią dodać uroku na co dzień, także w pracy oraz powinny być w odpowiedni sposób wystylizowane. Kształt także ma niebagatelne znaczenie oraz odpowiednia głębia koloru, jaką im nadamy. Ale o tym już za chwilę.

Dlaczego tak istotne jest dbanie o stylistykę brwi?

Brwi pełnią ogromnie istotną funkcję w komunikacji niewerbalnej. To za ich sprawą wyrażamy całą gamę emocji. Ponadto to one są w stanie dodać uroku. Odpowiednia ich stylistyka, regulacja, a także dobranie koloru są bardzo ważnymi czynnikami, które wpływają na urodę. Zły dobór niektórych elementów jest w stanie niekorzystnie wpłynąć na wygląd, podobnie, jak zaniedbane brwi. Dlatego bardzo ważne jest, aby udać się do wykwalifikowanej osoby, która dopasuje kształt brwi do kształtu , dobierze odpowiedni odcień henny oraz pokusi się o dopracowanie regulacji w profesjonalny sposób. Aby wykonanie zabiegu było przeprowadzone w odpowiedni sposób należy spełnić kilka niezbędnych punktów:

 • przeprowadzić wywiad z klientką, ocenić przeciwwskazania
 • uzyskać informacje o oczekiwaniach klientki
 • warto nawiązać kontakt z klientką, porozmawiać o zabiegu farbowania brwi, rzęs, zasugerować nowoczesną hennę - brow henna. Odpowiednie przygotowanie klientki do zabiegu to duży sukces
 • należy pamiętać o zasadach bhp, które w pracy stylistki brwi mają niebagatelne znaczenie
 • wyznaczenie kształtu brwi
 • przeprowadzenie zabiegu brow henna
 • regulacja brwi, według kształtu brwi, który został wyznaczony

Henna Pudrowa co to? Na czym polega jej siła?

Koloryzacja henną pudrową jest w pełni bezpieczna, nie niszczy brwi, a w dodatku efekt utrzymuje się, aż do 6 tygodni. Jednak sam kolor przy tej technice to jeden z elementów. Kolejnym jest planowanie brwi. Za sprawą specjalnej techniki kursantka wytycza przebieg poszczególnych linii brwi, aby zostały właściwie opracowane. Warto pamiętać, że kompleksowy zabieg na brow henna to nie tylko nadanie stylizacji kolorem oraz właściwa regulacja brwi i wcześniejsze przygotowanie do za biegu. To za sprawą tych kilku elementów jesteśmy w stanie uzyskać pożądany efekt.

Zabieg stylizacji henną pudrową zapewnia nie tylko zafarbowanie włosków oraz skóry, ale także posiada cenne właściwości pielęgnacyjne. Warto nadmienić, że jest to naturalny produkt, pochodzenia roślinnego. Już od wielu setek lat był używany do farbowania ciała oraz włosów. Utrzymuje się dość długo, jest w stanie uzupełnić ubytki włosków w brwiach, ponadto jest świetną alternatywą dla makijażu permanentnego.

Szkolenie henna pudrowa Warszawa i okolice - henna marokańska - opis warsztatów, program szkolenia

Należy mieć na uwadze, że zabieg Brow Henna to przede wszystkim indywidualne podejście do klientki. Dokładamy dużych starań, aby wszystkie orgnizowane przez nas warsztaty regulacji brwi były na najwyższym poziomie. Zajęcia odbywają się w odpowiednio przystosowanym centrum szkoleniowym. Sam kurs przebiega zgodnie z pewnym standardem. W pierwszej części odbywa się etap teoretyczny, następnie praktyczny

Każda z kursantek dowiaduje się krok po kroku w jaki sposób podejść do klientki, co w tej pracy jest niezwykle istotne. Na początku należy zapoznać się z jej kształtem . To bardzo ważny etap przed nałożeniem henny pudrowej, aby geometria brwi została odpowiednio wyznaczona. Nadanie kształtu brwi dopasowanego do twarzy i urody klientki jest bardzo istotne. Kolejną kwestią jest etap nakładania henny. Czas trwania zabiegu to zwykle około 40 minut. Henna Pudrowa to zabieg idealny dla kobiet, które posiadają duże ubytki na łuku brwiowym. Henna pudrowa doskonale sobie z nimi radzi, ponieważ farbuje skórę, a sam pigment na ciele utrzymuje się około 14 dni, natomiast na włoskach do 6 tygodni.

kształtu twarzy, wybierz usługi dnia, zalecenia możesz prawa zastrzeżone

Celem szkolenia henna brow jest zdobycie wiedzy oraz praktycznych umiejętności aplikacji henny HD Brow. Artystyczna stylizacja brwi z użyciem profesjonalnych produktów to innowacyjna metoda bezinwazyjnej regulacji brwi, za sprawą której uzyskuje się trwały makijaż. Henna utrzymuje się nawet do 6 tygodni. Włoski nie płowieją i mają bardzo naturalny, a zarazem głęboki kolor. Metoda henny pudrowej jest idealna dla pań z jasnymi brwiami lub z ubytkami, które łatwo można zamaskować. To dlatego, że henna pudrowa do brwi farbuje nie tylko włoski, ale także skórę. Nowe umiejętności wykonywania zabiegów z Brow Henny zdobyte na naszym szkoleniu pozwolą rozszerzyć ofertę salonów kosmetycznych o nową, bardzo nowoczesną usługę.

W trakcie szkolenia nauczysz się geometrii brwi oraz nowej techniki stylizacji brwi przy użyciu Brow Henny. Dzięki technice nakładania henny pudrowej można uzyskać piękną stylizację poprzez doprowadzenie do odpowiedniego kształtu brwi i odpowiednio wycieniowane brwi.

SPRAWDŹ TERMIN SZKOLENIA

Brow henna szkolenia - Kto może wziąć udział w kursie?

Szkolenie jest skierowane do osób pełnoletnich, które chcą nabyć praktyczne umiejętności z dziedziny stylizacji henną pudrową. Ponadto osoby, które chcą poszerzyć wiedzę teoretyczną o praktyczne umiejętności, szkoląc się pod okiem fachowca będą miału ku temu doskonałą okazję. Warto dodać, że nauka skierowana jest do osób nie posiadających przeciwwskazań zdrowotnych do tego typu zabiegów.

Henna pudrowa na czym polega? Tematyka zajęć

Zajęcia Henna Brow z rysunkiem wstępnym składają się z kilku modułów. Zgodnie z programem są to;

1. Idealny rysunek brwi

 • analiza kształtu klienta, kształtu brwi
 • rysunek brwi w teorii i praktyce
 • praca własna, rysunek brwi w teorii i praktyce pod okiem szkoleniowca

2. Brwi pudrowe henna - omówienie produktów do stylizacji

 • analiza produktów, szczegółowe zapoznanie się z produktami henna brow, składem oraz kolorystyką
 • omówienie każdego koloru oraz próba ich na skórze
 • analiza kolorystyczna, odpowiedni dobór koloru w celu dopasowania go do urody klientki
 • proporcje oraz zasady mieszania kolorów

3. Praca własna na modelce. Możliwość wykonania zabiegu, ćwiczenia pod okiem szkoleniowca.

Henna pudrowa kurs Warszawa i okolice. Jak długo trwa?

Czas trwania szkolenia z henny pudrowej, to jeden dzień, około 7 godzin zegarowych. To czas przeznaczony na zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne. Jednak warto dodać, że poza dużą dawką wiedzy przewidujemy także przerwy kawowe.

Co zapewnia organizator szkolenia?

 • przygotowaną i dostosowaną do rodzaju kursu własną pracownię kosmetyczną
 • dbałość o profesjonalizm i wysoką jakość szkolenia pod okiem wyspecjalizowanego szkoleniowca
 • zestaw niezbędnych produktów do aplikacji henny HD Brown.
 • ciepły bufet w postaci kawy, herbaty oraz ciastek
 • fantastyczną atmosferę - gratis :-)

Dlaczego Henna BROW? Henna pudrowa opinie. Adres centrum szkoleniowego

Warto nadmienić, że szkolenie brwi pudrowe to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w zakresie stosowania innowacyjnej techniki wykonania zabiegu stylizacji brwi. Henna pudrowa to przede wszystkim nowa generacja zabiegów koloryzacji i stylizacji brwi, coraz bardziej popularna w branży beauty. Dzięki naturalnemu zabarwieniu włoski wyglądają niezwykle elegancko. Ponadto ta technika farbowania brwi, jest niebywale trwała. To imitacja tatuażu na skórze. Efekt utrzymuje się kilka tygodni. Naturalne blednie. Cena aplikacji jest bardzo niska. W swoim składzie nie zawiera amoniaku oraz nadtlenku wodoru.

Kurs henna pudrowa

Zajęcia odbywają się w profesjonalnej, dobrze przygotowanej pracowni w siedzibie Centrum Szkoleniowego Leopard w Wołominie przy ul. Moniuszki 13. Po zakończeniu kursu, każda z uczestniczek otrzymuje certyfikat o ukończeniu szkolenia

kursy kosmetyczne zaświadczenie warszawa, dostępne kosmetyki, praktyka

Cena kursu zawiera także materiały szkoleniowe oraz praktyczne, na których pracują modelki. Termin jest zawsze podawany na naszej stronie internetowej.

SPRAWDŹ TERMIN SZKOLENIA