Pokaz - Hyaluron Pen by Dermotechnika z wykorzystaniem kwasu HA e.p.t.q.i - opis pokazu


Do kogo kierowany jest pokaz?
Uczestnikami pokazu mogą być osoby pracujące w gabinetach i salonach kosmetycznych, zarówno te, które rozpoczynają pracę, jak i doświadczeni specjaliści, którzy chcą uzupełnić i odświeżyć wiedzę oraz poznać nowe sposoby na wykonanie usług. Śledzenie oraz wprowadzanie zabiegów do gabinetu, które podążają za najnowszymi trendami zapewni Ci utrzymywanie usług na wysokim poziomie.

Czym jest Hyaluron Pen by Dermotechnika?
Hyaluron Pen to wyjątkowa na rynku, nieinwazyjna i bezbolesna metoda wypełniania zmarszczek. Doskonale sprawdza się również w rewitalizacji skóry. To hit salonów kosmetycznych, najlepszy i najnowocześniejszy sposób nie tylko na zmarszczki, ale również na powiększenie ust oraz wykonywanie zabiegów z zakresu mezoterapii i lipolizy. Hyaluron Pen by DERMOTECHNIKA to innowacyjny system wykorzystujący wysokie ciśnienie. Jego największą zaletą jest szybka, łatwa i bezpieczna aplikacja kwasu hialuronowego aż do skóry właściwej. Pozwala to uzyskać efekt, na którym najbardziej zależy Klientom salonów – naturalny i natychmiastowy. A do tego w sposób bezbolesny.

Co wyróżnia metodę Hyaluron Pen? Igła do tradycjonalnego wypełniania ma średnicę 0,39 mm, a strumień HYALPEN jedynie 0,17 mm. Sprawia to, że jego zastosowanie nie pozostawia blizn i pozbawione jest ryzyka powikłań związanych z iniekcją. Dodatkowo urządzenie wykorzystuje technologię ciśnieniową – 6,5 bar, aby przeniknąć przez skórę. Duża prędkość - 220 metrów na sekundę- pozwala na  przenoszenie substancji bezpośrednio do skóry właściwej.

Dzięki tej metodzie możemy poprawić jakość skóry, a także wykonać bezinwazyjne wypełnienie zmarszczek oraz ust. Hyaluron Pen by DERMOTECHNIKA to korekcja zmarszczek szybko, bezpiecznie i bez bólu. Jest to bezinwazyjny zabieg, który można aplikować na całe ciało.

Jaki jest cel pokazu?
Celem pokazu jest nabycie wiedzy jak skutecznie przeprowadzić zabieg Hyaluron Pen by DERMOTECHNIKA i wprowadzić do swojego salonu wysokiej jakości zabieg. Pokaz poprowadzi doświadczony szkoleniowiec i praktyk. Połączy on płynnie wiedzę teoretyczną z częścią praktyczną, w trakcie której każdy obecny będzie miał okazję zobaczyć wykonanie zabiegu na modelkach.

Jak przebiega zabieg Hyaluron Pen by DERMOTECHNIKA?
Do zabiegów wykorzystywany jest usieciowany kwas hialuronowy 24 mg/ml e.p.t.q. s100, s300 i s500. Kwas posiada certyfikat medyczny CE 2292 co jest gwarancją jakości.Stosowany kwas hialuronowy to najnowsza technologia sieciowania. Jest bardzo plastyczny, ma ujednolicone cząsteczki, co pozwala na precyzyjne modelowanie obszaru poddawanego zabiegowi i ułatwia pracę osobie aplikującej. Niezaprzeczalną zaletą kwasu jest brak BDDE oraz endoksyn.

Do kogo kierowany jest zabieg?
Zabieg kierowany jest do osób, u których konieczne jest zastosowanie:

 • korekcji zmarszczek okolica oczu
 • wypełnienia bruzdy nosowo-wargowej
 • korekcji lwia zmarszczka
 • rewitalizacji ust
 • wypełnienia ust
 • nawilżania konturu ust.

Jak wygląda szkolenie?
Podczas pokazu zostanie przedstawiony zabieg Hyaluron Pen by Dermotechnika wykonywany przez wysokiej klasy szkoleniowca. Pokaz składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej, z dużym naciskiem na tą drugą. Część teoretyczna poruszy kwestie niezbędne do przeprowadzenia skutecznego zabiegu:

 • przedstawienie informacji o Hyaluron Pen by Dermotechnika,
 • informacje o wykorzystywanym do zabiegu kwasie hialuronowym e.p.t.q.,
 • informacje dotyczące form zabiegu,
 • omówienie Karty Klienta,
 • omówienie zgody na zabieg.

Część praktyczna przeznaczona będzie na Pokazanie wiedzy z części teoretycznej w praktyce. Zostaną zaprezentowane możliwe formy zabiegu i technik Hyaluron Pen by Dermotechnika na modelkach.

Co zapewnia organizator szkolenia?

 • przygotowaną i dostosowaną do rodzaju kursu własną pracownię
 • dbałość o profesjonalizm i wysoką jakość szkolenia
 • zestaw niezbędnych narzędzi  
 • ciepły bufet w postaci kawy, herbaty oraz ciastek
 • fantastyczną atmosferę - gratis :-)

Gdzie mieści się miejsce szkolenia?
Szkolenie odbywa się w siedzibie Centrum Szkoleniowego Leopard w Wołominie przy ul. Moniuszki 13.

SPRAWDŻ TERMINY SZKOLENIA