Depilacja z marką STARPIL - opis warsztatów


Dlaczego Starpil – kilka słów o marce
Starpil to marka, która poprzez innowacyjny sposób usuwania niechcianego owłosienia wychodzi naprzeciw wrażliwej skórze i podrażnieniom po goleniu czy depilacji. Woski marki STARPIL są cenione przez klientki i polecane przez renomowane salony kosmetyczne. W bardzo szybki i bezproblemowy sposób usuwają wszystkie włosy, nawet bardzo grube i krótkie. Do zastosowania wystarczy bardzo cienka warstwa. Dzięki swojej konsystencji nie podrażniają skóry. Są produkowane w różnym wydaniu: jako woski w systemie roll-on, w puszkach i twarde, a także woski bezpaskowe.

Starpil daje swoim klientom komfort podczas wykonywania zabiegów. To produkty najwyższej klasy, zapewniające perfekcyjną jakość woskowania, profesjonalizm w wykonaniu usługi i minimalizację powikłań. Oferując zabiegi na bazie preparatów marki Starpil masz pewność, że dajesz swoim klientom to, co najlepsze. Produkty tej marki zawierają starannie wyselekcjonowane składniki i substancje czynne, które stanowią o ich innowacyjności, a zarazem profesjonalizmie. 

Do kogo kierowane są warsztaty?
Uczestnikami szkolenia mogą być osoby pracujące w gabinetach i salonach kosmetycznych, zarówno te, które rozpoczynają pracę w kosmetologii, jak i doświadczeni specjaliści, którzy chcą uzupełnić i odświeżyć wiedzę oraz poznać nowe sposoby na wykonanie usług.

Jaki jest cel szkolenia?
Jest to szkolenie o charakterze warsztatowym, które poszerzy wiedzę kursantek na temat bardziej skomplikowanych technik depilacji. Poprowadzi je doświadczony szkoleniowiec i praktyk, który płynnie połączy wiedzę teoretyczną z częścią praktyczną.

Woskowanie to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych w gabinetach kosmetycznych. Dlatego warto wiedzieć w jaki sposób przeprowadzić zabieg oraz znać innowacyjne metody depilacji, które podbiją serca klientek. Każdy z wosków Starpil używamy inną metodą. Warto wiedzieć jaki wosk dedykowany jest danemu rodzajowi skóry lub depilowanemu obszarowi. Te zagadnienia zostaną w szczegółowy sposób omówione przez naszego eksperta

Jak wygląda szkolenie?
Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich porusza tematykę najpopularniejszych metod depilacji oraz zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa i higieny podczas pracy, a także organizacji stanowiska. Drugą częścią są zajęcia praktyczne na modelce. Pod okiem szkoleniowca każda kursantka będzie mogła poddać modelkę zabiegowi. Krok po kroku dowie się w jaki sposób właściwie przeprowadzić zabieg depilacji oraz jaki wosk należy użyć do konkretnej partii ciała. 

Szkolenie zakończone jest uzyskaniem certyfikatu. Każdy z uczestników otrzyma materiały szkoleniowe. Każdy uczestnik kursu pracuje podczas szkolenia na produktach przygotowanych przez Centrum Szkoleniowe Leopard.W dniu szkolenia uczestnicy mają możliwość zakupu specjalnie przygotowanych pakietów kosmetycznych w promocyjnych cenach. Warto poznać szeroką gamę produktów Starpil. To innowacyjne kosmetyki zapewniające komfortowe zabiegi przeprowadzania depilacji. Co więcej, każda osoba w dniu szkolenia będzie mogła uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące depilacji oraz marki Starpil od naszego szkoleniowca.

Program szkolenia:

 • STARPIL – profesjonalna depilacja
 • system woskowania roll-on
 • depilacja bezpaskowym woskiem twardym 
 • pielęgnacja skóry przed i po zabiegu depilacji – profesjonalne i kompleksowe zakończenie zabiegu depilacji
 • BLUE WAX – innowacyjny wosk twardy 
 • STARSOFT  delikatna koncepcja usuwania włosów, 
 • profesjonalny pokaz depilacji woskiem FILM WAX BLUE i  STARSOFT
 • część praktyczna warsztatów

Co zapewnia organizator szkolenia?

 • przygotowaną i dostosowaną do rodzaju kursu własną pracownię kosmetyczną
 • dbałość o profesjonalizm i wysoką jakość szkolenia
 • zestaw niezbędnych narzędzi  
 • ciepły bufet w postaci kawy, herbaty oraz ciastek
 • fantastyczną atmosferę - gratis :-)

Gdzie mieści się miejsce szkolenia?
Szkolenie odbywa się w siedzibie Centrum Szkoleniowego Leopard w Wołominie przy ul. Moniuszki 13.

Jakie dokumenty otrzymuje się po ukończeniu szkolenia?
Certyfikat o ukończeniu szkolenia 

SPRAWDŻ TERMINY SZKOLENIA