Efekt Boost - Usieciowany czy potrójny kwas hialuronowy w terapii anti-aging - opis szkolenia


Do kogo kierowane jest szkolenie?
Uczestnikami szkolenia mogą być osoby pracujące w gabinetach i salonach kosmetycznych, zarówno te, które rozpoczynają pracę, jak i doświadczeni specjaliści, którzy chcą uzupełnić i odświeżyć wiedzę oraz poznać nowe sposoby na wykonanie usług. Śledzenie oraz wprowadzanie usług do gabinetu, które podążają za najnowszymi trendami zapewni Ci utrzymywanie usług na wysokim poziomie.

Czym jest Efekt BOOST?
Jest to jeden z popularniejszych wśród klientów zabieg, zaliczany do ekskluzywnych, poprawiający gęstość, elastyczność oraz nawilżenie skóry. Łączy siłę żelowych peelingów chemicznych z mezoterapią mikroigłową. Efekt BOOST to szybkie dotarcie do źródła problemu.

Mezoterpia mikroigłowa to technika kontrolowanej perforacji naskórka z jednoczesnym podaniem substancji o różnym spektrum działania, np. nawilżającym, odżywczym, rewitalizującym etc. Powoduje to maksymalne pobudzenie skóry do regeneracji i samonaprawy, czego efektem jest napinanie, rozjaśnienie oraz poprawa owalu twarzy. Peeling chemiczny w połączeniu z perforacją, to świetny zabieg dla skór dojrzałych, z widocznymi zmarszczkami i utratą jędrności.

Jakie działanie ma kwas hialuronowy?
Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego stanowią wysoki odsetek wśród zabiegów w gabinetach i salonach kosmetycznych. Najbardziej znanym zastosowaniem kwasu hialuronowego jest jego stosowanie w celu wypełniania zmarszczek, wyrównywania blizn potrądzikowych i odmłodzenia skóry. Kwas hialuronowy występuje w naturze w formie usieciowanej oraz nieusieciowanej. Stopień usieciowienia kwasu wpływa na jego gęstość oraz wiązanie cząsteczek wody.  Wiedza, który kwas zastosować do zabiegu to sekret najlepszych kosmetyczek, do których klienci mają zaufanie.

Jaki jest cel szkolenia?
Celem szkolenia jest nabycie wiedzy z zakresu wykonywania zabiegów kosmetycznych Efekt Boost z użyciem kwasu hialuronowego.

Do kogo kierowany jest zabieg?
Zabieg kierowany jest do osób, które borykają się z:

  • utratą elastyczności skóry
  • zmarszczkami i bruzdami
  • utratą nawilżenia
  • przebarwieniami.

Jak wygląda szkolenie?
Szkolenie  poprowadzi doświadczony szkoleniowiec Empire Pharma.Rozpocznie je wykład teoretyczny na temat znaczenia mezoterapii mikroigłowej w terapiach skóry, omówi również kwestie działania usieciowanego i potrójnego kwasu hialuronowego w terapii anti-aging. Część praktyczna to demonstracja zabiegu z zaprezentowaniem produktów mesoBOOST®, jedynej marki mającej w ofercie 2 typy kwasu hialuronowego zaprojektowane do mezoterapii mikroigłowej: usieciowanego (mesoBOOST® lHA) i trójcząsteczkowego (mesoBOOST® tHA). Materiały szkoleniowe oraz wszelkie produkty i akcesoria dostarcza Centrum Szkoleniowe Leopard.

 Co zapewnia organizator szkolenia?

  • przygotowaną i dostosowaną do rodzaju kursu własną pracownię kosmetyczną
  • dbałość o profesjonalizm i wysoką jakość szkolenia
  • zestaw niezbędnych narzędzi i preparatów
  • ciepły bufet w postaci kawy, herbaty oraz ciastek
  • fantastyczną atmosferę - gratis :-).

Gdzie mieści się miejsce szkolenia?
Szkolenie odbywa się w siedzibie Centrum Szkoleniowego Leopard w Wołominie przy ul. Moniuszki 13.

Jakie dokumenty otrzymuje się po ukończeniu szkolenia?
Certyfikat o ukończeniu szkolenia 

SPRAWDŻ TERMINY SZKOLENIA