Leopard

W naszej pracy kierujemy się profesjonalnym i uczciwym podejściem do Klientòw. Liczne rozmowy jakie z nimi prowadzimy pomagają nam wyznaczyć właściwy kierunek działań. Wiemy, że w naszej branży zmiany zachodzą bardzo szybko. Trendy się zmieniają, pojawiają się nowe produkty i urządzenia, dlatego stale śledzimy nowości na rynku i wprowadzamy je do oferty.   

.

Kluczowym celem naszej działalności jest satysfakcja Klientòw i utrzymywanie z nimi partnerskich relacji. Stawiamy na stałą, długofalową współpracę, dzięki której każdy sklep kosmetyczny, salon fryzjerski lub salon stylizacji paznokci będzie mógł liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny i korzystne rabaty, ale także na fachowe doradztwo oraz sprawną i terminową dostawę.

Naszą ambicją jest dalszy rozwój hurtowni, budowanie pozytywnych relacji z Klientami i oferowanie produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Rosnąca rzesza zadowolonych odbiorców, partnerskie zasady współpracy, szeroki wybór ponad 2200 kosmetyków oraz sprawna dostawa powodują, że na rynku dostawców produktów z branży beauty cieszymy się bardzo dobrą opinią. Czuję dużą satysfakcję, że zaledwie w rok udało nam się uruchomić bardzo dobrze zaopatrzoną hurtownię, otworzyć sklep stacjonarny w centrum Wołomina, profesjonalny sklep on-line oraz wprowadzić do sprzedaży własną linię kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych marki Leopard.

Dawid Śmiglarski