Myjki ultradźwiękowe

Polecany sprzęt do salonów kosmetycznych i podologicznych

Myjka ultradźwiękowa - Warszawa sklep on-line

W gabinecie kosmetycznym używa się narzędzi domowych i sterylizacji. Jak sobie pomóc w skutecznym odkażaniu? Wygodnym działaniem jest myjka ultradźwiękowa . Stosuje się je zamiast kąpieli w płynach dezynfekcyjnych, z równie dobrą jakością wyjałowienia. Sklep Leopard proponuje w Warszawie i online spory wybór urządzeń do salonów urody. Zastosuj siłę ultradźwięków , które skutecznie usuwają mikroby z powierzchni nożyczek, cążek czy radełek.

Myjka ultradźwiękowa - sklep 

Czyszczenie ultradźwiękami? Wygoda i gwarancja jałowego sprzętu

W hurtowni kosmetyków Leopard udostępniamy duży katalog z myjkami ultradźwiękowymi. Do funkcjonalnych urządzeń nie tylko do czyszczenia , ale także do odkażania sprzętu kosmetycznego . Technologia soniczna stwierdza się na zjawisku kawitacji. W prosty sposób zachowania higieniczną czystości. Fale ultradźwiękowe bez dostępują do aktywnej atrakcji miejsc w odkażanych akcesoriach. Na czym to polega? Dezynfekcja myjką do poddawania przyborów stałegomu działaniu ultradźwięków ze zmianą częstotliwości. Efekty pielęgnacji skóry na sucho nie odbiegają od pielęgnacji pielęgnacji chemicznej. Zyskaj korzyści, że Twoje używane codziennie narzędziabądź bezpieczny zarówno dla klientów, jak i dla pacjentów.

Dobra jakość i efekt czyszczenia sonicznego – myjki ultradźwiękowe

Jeśli używasz autoklawu, myjki ultradźwiękowe od 1400 ml wystarczą do wstępnego umycia narzędzi do sterylizacji. Po całym dniu pracy wystarczy włożyć je do wanienki bez przecierania, płukania czy wstępnego przemywania. Kąpiel ultradźwiękowa jest wyjątkowo skuteczna, a kawitacja to zjawisko potwierdzone naukowo. Myjki z naszej oferty wyróżnia funkcjonalność i wygoda stosowania. W większości z nich mycie można nastawić na dowolną częstotliwość. Poza tym są wyposażone w funkcję określenia czasu czyszczenia. To duża wygoda i oszczędność czasu. Stosując nasze myjki ultradźwiękowe skutecznie przygotujesz swój sprzęt do dalszej pracy.

Wanienki, myjnie, myjki ultradźwiękowe i podobne produkty – najlepsze marki

Jaki rodzaj i pojemność urządzeń do czyszczenia sonicznego najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie? To zależy od liczby stanowisk i wykonywanych zabiegów. Standardowa wielkość do typowego salonu na 2-3 biurka to 600-800 ml. Tzw. wanienki kosmetyczne bez trudu można wypełnić cążkami, pilnikami czy nożyczkami do manicure po wykonaniu zabiegów. W przypadku większych placówek potrzebne będą większe gabaryty myjek ultradźwiękowych o pojemności 1400ml – 3000ml. Największe potrzeby zaspakajają tzw. myjnie soniczne, których wydajność sięga 9 l. W dystrybucji są także myjnie dla firm, jak np. spawana za pomocą argonu myjka ultradźwiękowa 1144st 960l CNC.  Oferujemy wyłącznie niezawodny sprzęt do mycia i czyszczenia z pełną gwarancją i dostępem do serwisu. Marki EMAG i Active Shop należą do najbardziej rozpoznawalnych w branży Wellness&Beauty. Mają znakomitą opinię u naszych stałych partnerów z gabinetów kosmetycznych w Warszawie i w całym kraju.

Poznaj opinie naszych partnerów i wybierz dezynfekcję ultradźwiękową w hurtowni Leopard!

Kompaktowe, funkcjonalne, nieskomplikowane w użyciu – najlepsze myjki ultradźwiękowe świetnie pasują do gabinetów kosmetycznych. Sklep Leopard z zaopatrzeniem dla specjalistów w tej branży oferuje sporo ciekawych modeli. Wybierz spośród nich urządzenie najbardziej pasujące do Twojego gabinetu. Zapewniamy trwałość podczas użytkowania, gratisową wysyłkę i błyskawiczną dostawę. Dzięki ścisłej współpracy z producentami zapewniamy przepływ informacji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasze produkty są niezawodne! Jednak możesz mieć pewność, że w razie usterki znajdą się odpowiednie części zamienne i możliwość naprawy. Dobrana pod kątem niezawodności myjka ultradźwiękowa 1400ml zapewnia odkażone środki higieny w Warszawie. Postaw na higienę czystości z urządzeń typu sonic!

Myjka ultradźwiękowa - sklep