Ursynów

Niezbędne w każdym salonie

Hurtownia kosmetyczna Ursynów, Wilanów - kosmetyki, sprzęt i meble do każdego gabinetu

Właściciele większości sklepów, gabinetów czy salonów kosmetycznych, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów i ich gustom, stale przeglądają oferty różnych hurtowni kosmetycznych. Czynności te w większości przypadków obejmują nie tylko porównania jakiej jakości asortyment oferuje dostawca. Liczą się również ceny i informacje o stosowanej polityce rabatowej. Najlepiej, aby aby kupić jak najlepsze produkty w jak najniższych cenach.

Sprawdzony dostawca do salonów kosmetycznych i podologicznych 

Leopard to hurtownia kosmetyczno-podologiczna, w której znajdziesz profesjonalne kosmetyki dla swojego salonu lub sklepu. W naszym asortymencie znajdują się sprawdzone marki cenione przez zawodowych kosmetologów i podologów oraz osób z branży beauty. Poza produktami do pielęgnacji twarzy, włosów, ciała, dłoni, paznokci oraz stóp, oferujemy także profesjonalne urządzenia do wykonywania zabiegów oraz akcesoria. Firma zaopatruje klientów nie tylko na terenie warszawskiego Ursynowa i Wilanowa, ale także na terenie całego województwa mazowieckiego.

Popularne marki kosmetyczne w jednym miejscu 

Nasza hurtownia kosmetyczno-podologiczna specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych kosmetyków i preparatow używanych w kosmetologii i podologii. Gwarantujemy bogaty asortyment oraz wysoką jakość za rozsądną cenę. Lista artykułów jest bardzo długa. Oferujemy pełnowartościowe produkty różnych marek, takie jak: kremy, balsamy, odżywki, , maski, farby i ampułki, peelingi, żele, bazy, hybrydy.

Leopard to nie tylko artykuły kosmetyczne, ale także urządzenia, bez których żaden gabinet kosmetyczny i podologiczncy nie mógłby funkcjonować. Sprzęty wysokiej jakości, takie jak: autoklawy, epilatory, kombajny, lasery IPL, maszyny do mikrodermabrazji, kawitacji, depilacji czy nawet frezarki oraz meble.

Kosmetolodzy i podolodzy stawiają na jakość

Naszymi Klientami są osoby indywidualne, właściciele gabinetów kosmetycznych i podologicznych oraz duże salony. Tylko u nas znajdą Państwo tysiące produktów przydatnych w pracy wykwalifikowanych kosmetologów, stylistów czy podologoów. Dzięki nim każda pielęgnacja, zabieg czy depilacja zakończy się pięknym efektem, a usługi będą przypominać domowe spa. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby sprostać rosnacym potrzebim właścicieli salonów kosmetycznych i podologicznych. 

Dostawa kosmetyków do salonów i gabinetów zawsze na czas

Leopard, to gwarancja jakości i niskiej ceny. Cały czas rozwijamy się i odpowiadamy na zapotrzebowanie naszych odbiorców. Stawiamy na klienta i dbamy o jego czas, dlatego oferujemy możliwość składania zamówień poprzez Internet 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dostępne od ręki produkty oraz zestawy produktów pokazuje strona internetowa sklepu. Sprawna dostawa przesyłek z kosmetykami powoduje, że z naszych usług korzysta coraz więcej salonów kosmetycznych i manicure oraz sklepy i firmy.Każdy klient może także skorzystać z możliwości sprawnej i bezpiecznej dostawy, którą zapewniamy. Skontaktuj się z nami. Możesz zyskać bardzo dożo. Preferujmy kontakt telefoniczny, podczas którego uzyskasz więcej informacji na temat propozycji partnerskiej współpracy, satysfakcjonującej obie strony. Telefon do nas: 791 033 044.

Kliknij w link znajdujący się poniżej i przejdż na stronę naszego sklepu internetowego w którym szybko i łatwo znajdziesz produkty, których poszukujesz.

Internetowy sklep kosmetyczny