Hurtownia kosmetyczna Mokotów i Ochota

hurtownia kosmetyczna warszawa mokotow ochota

Sprawdzony partner w biznesie na którym można polegać

Chcesz wyposażyć swój salon w wysokiej klasy produkty cenione przez stylistów i wykwalifikowane kosmetyczki? Urządzenia mające najwyższej klasy certyfikaty, trwałe o świetnej jakości? Akcesoria, które dadzą gwarancję profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów? To wszystko możesz zakupić w hurtowni kosmetycznej Leopard w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wyposażamy salony w całej Polsce, małym pomagamy się rozwinąć

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich. Dostarczamy wysokiej klasy produkty do stylizacji oraz pielęgnacji włosów, paznokci i ciała. Znajdziesz u nas artykuły renomowanych marek, znanych na całym świecie: ECHOS, Loreal, AcidBoost, MesoBoost Sense Boost, OroTherapy, Camillen, Bielenda, OSIS, O’REVELE, OLIVIA GARDEN, AXENIA czy PROFIS. Polecamy także lakiery hybrydowe, żele i wszelkiego rodzaju inne produkty naszej marki MAVI do stylizacji paznokci. Hurtownia Leopard obsługuje klientów detalicznych, jak i tych, którzy chcą dokonać hurtowego zamówienia.

Hurtownia kosmetyczna Warszawa Mokotów i Ochota zawsze na czas

Zaopatrujemy w produkty i sprzęt kosmetyczny wielu odbiorców z różnych miast na terenie Polski. Wielu z nich prowadzi swoją działalność na terenie Warszawy w tym na Mokotowie czy Ochocie. Sprawna logistyka i szybka dostawa dzięki którym zamówione kosmetyki już następnego dnia są u Ciebie sprawiają, że stale powiększa się grono zadowolonych klientów, systematycznie korzystających z naszych usług.

Doświadczenie z pracy z różnorodnymi klientami – indywidualnymi oraz salonami kosmetycznymi czy fryzjerskimi utwierdziły nas w przekonaniu o konieczności poszerzania naszej oferty. Mając to na uwadze, poza dystrybucją kosmetyków zapewniamy także profesjonalne doradztwo i udział w szkoleniach. Jest to szczególnie istotne podczas wprowadzania nowych produktów na rynek.

Dbamy o zadowolenie klientów to źródło sukcesu

Leopard to nie tylko profesjonalna hurtownia fryzjersko kosmetyczna działająca na rynku beauty, ale także hurtownia podologiczna. Kładziemy duży nacisk na satysfakcję z zakupów naszych klientów. Jesteśmy jesteśmy przekonani, że nasza firma spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy do składania zamówienia w formie elektronicznej lub stacjonarnie, w siedzibie naszej hurtowni.

Możemy zaproponować konkurencyjne ceny i szeroki wybór produktów: poczynając od tych przeznaczonych dla osób indywidualnych, początkujących, po zaawansowane wyposażenie dla profesjonalistów będących wiele lat na rynku branży beauty.
Dostarczymy każdy zamówiony artykuł dokładnie w takiej ilości, jaką potrzebujesz pod wskazany adres. Dbamy o szybką realizację złożonych zamówień i sumiennie się z nich wywiązujemy. Zapraszamy do współpracy.

kliknij i odwiedź nasz sklep internetowy

PRZEJDŻ TEŻ NA NASZ FACEBOOK

Leopard - Hurtownia kosmetyczna Warszawa Mokotów i Ochota, tel. 692 260 261