Darsonwal kosmetyczny

Darsonval, czyli urządzenie do zabiegu prądami. Darsolnwal  kosmetyczny - Warszawa, hurtownia i sklep internetowy

Wysokie częstotliwości pomagają w zabiegach kosmetycznych. Darsonwal kosmetyczny z pelotą jest najlepszym sposobem pielęgnacji, cery, skóry głowy czy dekoltu. To całkowicie bezpieczne, sprawdzone urządzenie, składające się z aparatu i specjalnej końcówki do masażu. Jaką aparaturę do darsonwalizacji warto zastosować w gabinecie? Sprawdź, jak prawidłowo korzystać z dobrodziejstw prądu o wysokiej częstotliwości wybrać najlepszy sprzęt do Twojego gabinetu.

 Darsonwal kosmetyczny - hurtownia


Prądy wysokiej częstotliwości i masaż twarzy - to jest darsonval!

Nazwa urządzenia i metody zabiegu pochodzi od odkrywcy zjawiska, Jacquesa-Arsene d'Arsonvala. W XIX wieku francuski badacz zaobserwował niezwykle zjawisko. Stwierdził, że prąd o częstotliwości ponad 300 Hz jest bezpieczny dla komórek. Co więcej, można go użyć do ogrzania i pobudzenia tkanki. Dzięki temu w obrębie twarzy i skóry głowy można wywołać wiele korzystnych zjawisk. Jednym z nich jest np. wytworzenie ozonu. Dzięki różnorakiemu działaniu pelotą z prądem Hz+ uzyskuje się sporo pozytywnych efektów zabiegu. Co ważne, nie ma on powtarzalnych efektów ubocznych i nie naraża na wystąpienie jakiegokolwiek ryzyka. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz poprawiać stan cery Twoich klientów przy pomocy sprawdzonego sprzętu.

Wykonanie zabiegu darsonwalem jest całkowicie bezpieczne

Oddziaływanie na skórę czy podstawę włosów prądem zazwyczaj nie kojarzy się z dobroczynnymi efektami. Jednak cały zabieg odbywa się pod całkowitą kontrolą doświadczonych kosmetologów. Darsonwale kosmetyczne mają bardzo dobrą opinię. Urządzenia są bardzo wydajne i skuteczne, a efekty ich działania można docenić od razu, ponieważ najszybciej:

  • czyszczą i goją rany po trądziku,
  • regulują układ limfatyczny,
  • odblokowują pory.

A to jeszcze nie wszystko! Doświadczeni fachowcy cenią wysokie częstotliwości za poprawę ukrwienia skóry głowy i blokowanie wypadania włosów. Na dobrą opinię urządzenie Darsonvala zasłużyło sobie właśnie dzięki stuprocentowo bezpiecznym prądom HF (high frequency). Twoich klientów również ucieszą widoczne efekty nowoczesnego peelinguurządzeniem z pelotą, grzebieniem, grzybkiem lub łyżeczką. Wszystkie te nazwy określają rodzaje końcówek do aplikacji prądów Hz+. Wypróbuj je w wersji przeznaczonej do profesjonalnego zastosowania.

Na co stosować urządzenie darsonval?

Zastosowanie prądów D'Arsonvala widocznie ograniczy trądzik i inne zmiany skórne. Aplikacja pelotą poprawi także kondycję skóry głowy, wzmocni cebulki i sprawi, że pozostanie tam więcej włosów. Peeling prądami wysokich częstotliwości to również doskonały zabieg na poprawę ukrwienia i aktywniejsze działanie układu limfatycznego. Urządzenie darsonval pobudza skórę do zwiększonej aktywności, dzięki czemu efekty zabiegu utrzymują się przez dłuższy czas.

Skuteczne działanie i doskonałe efekty zabiegów darsonwalem kosmetycznym w Warszawie

Warto uzupełnić zestaw urządzeń i zabiegów dostępnych w gabinecie kosmetycznym o masaż specjalną końcówką - pelotą. Proponujemy duży wybór darsonwali kosmetycznych w Warszawie lub dostępnych online w całym kraju. Wybierz metodę zabiegu, która jest bezpieczna i przynosi widoczne efekty. Oto niektóre z nich:

  • oczyszczenie i dezynfekcja skóry,
  • zamykanie i wygładzanie porów,
  • przyspieszenie porostu włosów,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • pobudzenie komórek do bioaktywności,
  • likwidacja sińców pod oczami, zmniejszenie obrzęków,
  • gojenie się opryszczki i blizn trądzikowych.

Twoje urządzenie z pelotą lub grzebieniem do stymulacji skóry powinno pochodzić od sprawdzonego producenta. Postaw na sprawdzone opinie naszych partnerów i odkryj darsonvale przeznaczone do profesjonalnego użytku.

Profesjonalna jakość i korzystne ceny! Zdecyduj się na sprzęt z oferty sklepu Leopard

Wybierz dla Twoich klientów urządzenie do zabiegu darsonwalizacji ze znakiem wysokiej jakości. Przygotowaliśmy bogatą ofertę dla gabinetów kosmetycznych w atrakcyjnej cenie. Nasze darsonwale pozwolą Ci na zaproponowanie im skutecznego zabiegu - peelingu z oczyszczeniem i stymulacją skóry. Urządzenie do wzmacniania włosów i aromaterapii w jednym otrzymasz z darmową dostawą!

 Darsonwal kosmetyczny - sklep