Doskonały wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych i salonów odnowy biologicznej. Nie zapominamy jednak o klientach detalicznych, dla których otworzyliśmy prosty w obsłudze sklep online.

Dla nas – pracowników hurtowni Leopard, liczy się skuteczność i dobra jakość oferowanych produktów, dlatego polecamy jedynie sprawdzone artykuły, cenione przez kosmetyczki i osoby z branży beauty.

Oprócz kosmetyków posiadamy dobrej jakości akcesoria kosmetyczne. O tym jak duże znaczenie Klientki przywiązują do ich trwałości, doskonale wie każdy salon kosmetyczny.

Dobrej jakości produkt staramy się łączyć z przystępnymi cenami. W tym celu wdrażamy politykę rabatową. Wiemy, że zadowolony Klient z pewnością do nas wróci, dlatego stale inwestujemy w budowę z nim długofalowych relacji. Oprócz dobrych cen, szerokiego wyboru artykułów kosmetycznych, zapewniamy profesjonalne doradztwo i szybką dostawę.


Posiadamy w swoim asortymencie jednorazowe akcesoria kosmetyczne, takie jak:

 


Nasi pracownicy zawsze służą pomocą w wyborze odpowiednich produktów. Doradzają i proponują najlepsze rozwiązania. Oferujemy artykuły dostępne "od ręki", które można szybko spakować i wysłać na wskazany adres lub dowieźć do klienta. Aktualne stany magazynowe asortymentu widoczne są na stronie internetowej naszej hurtowni. Szczegółowa oferta naszych produktów znajduje się na stronie sklepu internetowego. 


HURTOWNIA KOSMETYCZNA - AKTUALNE STANY MAGAZYNOWE

Chętnie z Tobą porozmawiamy i zaproponujemy ofertę przgotowaną specjalnie dla Ciebie. Zadzwoń, tel. +48 576 185 875. Nasze ceny i stosowana polityka rabatowa z pewnoscią będą dla Ciebie miłym zaskoczeniem.