Rewelacyjne zaopatrzenie salonów stylizacji paznokci

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę profesjonalnych produktów przeznaczonych do salonów manicure. W ofercie hurtowi Leopard znajdują się również akcesoria kosmetyczne, a także dostępne na rynku kosmetyki cenione przez stylistki paznokci oraz sprzęt kosmetyczny najwyższej klasy.

Zawsze mamy na uwadze zdanie naszych Klientów, dlatego wybieramy jedynie sprawdzone marki kosmetyczne, takie jak m.in. Evo Nails. Oferujemy również własną linię produktów z serii Leopard accesories.

Na bieżąco śledzimy trendy panujące wśród pasjonatek manicure oraz stylistek i na podstawie ich opinii oraz doświadczeń sprowadzamy lakiery hybrydowe i żele UV w najmodniejszych kolorach.

W naszej pracy kierujemy się zadowoleniem Klientów. Znamy ich potrzeby i oczekiwania. Wiemy też, jak ważna jest dla nich szybka dostawa zamówionych produktów w tym pojawiających się na rynku nowości.


Zapewniamy szeroki wybór doskonałych produktów do stylizacji paznokci:

Nasza profesjonalna linia produktów z serii Leopard accesories oferuje bardzo dobrej jakości pilniki i bloki polerskie, pyłki ozdobne na paznokcie, wzorniki do pokazywania klientkom dostępnych lakierów, kleje do tipsów, żele UV, cyrkonie, szablony do przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową, patyczki do manicure biologicznego oraz oliwki do skórek.

Nasze wyjątkowe ozdoby oraz odpowiedni sprzęt i akcesoria spowodują, że przygotowywane dzięki nim paznokcie zachwycą każdą wymagającą klientkę. Aktualny wykaz produktów do zdobienia paznokci pokazuje sklep internetowy naszej hurtowni kosmetycznej.


KLIKNIJ - INTERNETOWA HURTOWNIA KOSMETYCZNA

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń i zapytaj, tel. +48 576 185 875. Rozmowa nie jest zobowiązująca do podjecia współpracy, a jednak wiele wyjaśnia. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, którą porównasz z innymi. Nic nie tracisz, a korzyści mogą być znaczne.