Wszystko, czego potrzebujesz do Twojego salonu

podologia warszawa hurtownia

Oferujemy Państwu szeroki wybór kosmetyków i preparatów podologicznych stosowanych tylko przez profesjonalistów. Zawsze dbamy o jakość, dlatego stawiamy na produkty renomowanych światowych marek takich jak: Camillen 60, Arkada , Raue, Chirmed, Pedice, Swann Morton.

Wiele uwagi przywiązujemy do opinii naszych Klientów, dlatego sprzedajemy jedynie sprawdzone i skuteczne produkty, cenione przez podlologów. Podczas wizyt w studiach wsłuchujemy się w potrzeby właścicieli, dlatego tak często ulepszamy naszą ofertę starając się jak najlepiej zaspokoić Państwa oczekiwania.

Zajmujemy się także sprzedażą akcesoriów i narzędzi podologicznych oraz prowadzimy serwis. Posiadamy szeroką ofertę produktów charakteryzujących się dobrą opinią i wysoką trwałością.

Stawiamy na zadowolenie Klienta i utrzymywanie z nim dobrych, partnerskich relacji. Proponujemy nasze artykuły i akcesoria podologiczne w akceptowanych cenach. Zapewniamy sprawną dostawę.

 

 

Zawsze służymy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu i kosmetyków, który spełni Państwa oczekiwania. 
Szczegółowa oferta naszych produktów znajduje się na stronie sklepu internetowego. 


PRZEJDŹ NA STRONĘ SKLEPU INTERNeTOWEGO

Masz pytania? Zadzwoń do nas tel. +48 576 185 875. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy do współpracy na której możesz tylko zyskać.