Wosk do depilacji

Katalog z woskiem do depilacji - Warszawa

Wszystkie rodzaje wosku do depilacji znajdziesz w naszym asortymencie! Sklep Leopard przygotował dla Ciebie duży wybór produktów do wykonywania profesjonalnych zabiegów. Są wśród nich twarde woski do usuwania większych partii i kremy do depilacji wrażliwych okolic ciała. U nas dopasujesz wosk do depilacji do różnych typów skóry. Znajdziesz tu również podgrzewacze i paski niezbędne do depilowania woskiem. Porównaj nasze produkty i wybierz coś odpowiedniego do Twojego salonu.

Wosk do depilacji - sklep


Jakie rodzaje wosku do depilacji znajdziesz w naszym sklepie?

Do Twojego salonu mamy wszystkie kategorie preparatów do depilacji woskiem. Oprócz popularnych często stosowanych odmian znajdziesz u nas także specjalne preparaty do skóry wrażliwej. Niezależnie od wskazań proponujemy trzy najważniejsze rodzaje produktów do depilacji woskiem:

  • wosk do depilacji twardy (do podgrzewaczy),
  • wosk do depilacji miękki bezpaskowy,
  • wosk do depilacji skóry w rolce.

Ponadto znajdziesz u nas akcesoria niezbędne do zabiegu depilowania woskiem. Dzięki dużemu wyborowi produktów w naszym sklepie zamówisz wszystko, co konieczne do usuwania owłosienia na skórze. Każdy wosk i pasta do ciała zapewnią profesjonalny efekt gładkiej skóry.

Bezpaskowy czy w puszce? Wosk do depilacji w różnych zastosowaniach

Nie musisz wybierać rodzaju wosku! Różne pasty i woski służą do nieco innych zastosowań. Twardy wosk do depilacji wymaga podgrzewacza i specjalnych pasków. Stosuje się go do usuwania zbędnych włosów z dużych powierzchni, np. nóg czy pleców. W sklepie Leopard w Warszawie bez trudu znajdziesz zestaw do depilacji woskiem. To najczęściej podgrzewacz, paski i zapas wosku. Zamiast maszynki do golenia w przypadku na przykład okolic bikini stosuje się coś specjalnego. To miękki wosk bezpaskowy lub produkt w rolce. Polecamy duży wybór różnych kolorów i aromatów kostek do profesjonalnego stosowania z podgrzewaczem.

Depilacja woskiem w rolce

U nas znajdziesz także największy wybór wosku do depilacji w rolce w Warszawie. To prosta i wygodna metoda, polecana także do indywidualnego stosowania. Aplikacja wosku w sztyfcie przypomina użycie dezodorantu roll-on. Przejrzyj tę kategorię, jeśli szukasz produktu do depilacji bezpiecznego dla wrażliwej skóry. 

Pełny asortyment - różne metody depilacji w Twoim gabinecie

Zabieg depilacji jest dość wymagający. W swoim salonie zadbaj o odpowiednie pasty i plastry do depilacji woskiem. W jednej z największych hurtowni kosmetycznych w Warszawie proponujemy wyłącznie profesjonalne produkty. Oznacza to, że są one gwarancją udanego zabiegu, a przy tym przyjazne dla skóry. 

Pozostałe produkty do depilowania

Oprócz kremów do depilacji, past i wosków każdego typu mamy dla Ciebie akcesoria niezbędne przy zabiegu. Ta kategoria obejmuje przede wszystkim podgrzewacze i plastry do depilacji. Znajdziesz tu także kosmetyki do ciała, które łagodzą skutki depilowania woskiem. Specjalne mleczka i lotiony dostępne w Warszawie świetnie uzupełnią ofertę Twojego salonu.

Która kategoria będzie najlepsza dla Twojej oferty?

Depilacja woskiem nie zawsze dobrze oddziałuje na powierzchnię naskórka. Zależy to od indywidualnego typu skóry i wrażliwości ciała. Z drugiej strony zwykła maszynka do golenia daje podobne skutki uboczne. Dlatego musisz zadbać o dobór środków, które minimalizują te niedogodności. Każda pasta i krem do depilacji z naszego katalogu nie komplikuje zabiegów. Skład zawierający dodatki gojące ułatwia powrót skóry do równowagi po depilacji woskiem.

Wszystko do zabiegu depilacji znajdziesz w sklepie Leopard!

Przy kolejnych zabiegach depilacji woskiem będziesz potrzebować różnych artykułów z tej kategorii. Jeśli Twoja Klientka chce pożegnać się z maszynką do golenia, dobierz odpowiedni wosk do obszaru ciała.  Twardy, bezpaskowy lub w rolce - to zależy również od wrażliwości skóry. Profesjonalna hurtownia w Warszawie dostarczy do Twojego salonu wszystko, co niezbędne przy depilacji woskiem.

Wosk do depilacji - sklep