Stoły do masażu

Łóżko do masażu, stacjonarne i składane stoły do masażu Warszawa sklep on-line, hurtownaia

Są niezbędnym wyposażeniem w gabinetach kosmetycznych, strefach SPA, a przede wszystkim w gabinetach fizoterapeutów i masażystów. Łóżko, leżanka, czy stół do masażu do profesjonalnych zastosowań powinny zapewniać stabilność i być bardzo żywotne. W naszym sklepie wybierzesz pełne wyposażenie gabinetu spośród wielu modeli wysokiej jakości. Wybierz solidność, gwarancję producenta i najbardziej atrakcyjne ceny w internecie oraz stacjonarnie - w Warszawie.

Stoły do masażu - sklep 

Stół do masażu - jaką opcję wybrać?

Sprawdzają się przy zabiegach kosmetycznych, odnowie biologicznej i fizjoterapii. Składane stoły i łóżka do masażu to najczęściej wybierane rozwiązanie m.in. w:

  • salonach masażu,
  • strefach SPA,
  • przychodniach sportowych, 
  • gabinetach kosmetycznych.

Jako podstawowe wyposażenie tych placówek meble gabinetowe powinny być wykonane z najlepszych materiałów. Proponujemy półautomatyczną leżankę lub składany stół do masażu drewniany lub na metalowym stelażu. Nasze łóżka do masażu są wykonane z wytrzymałego drewna lub nierdzewnej, odpornej stali, aluminium czy kompozytów. W tym przypadku szczegóły dotyczące konstrukcji mają ogromne znaczenie. Stacjonarna leżanka czy składany stół do masażu używane kilka - kilkanaście razy dziennie muszą być wytrzymałe. Produkty przygotowane dla profesjonalistów powinny służyć przez długie lata. Najlepsze stoły do masażu w Warszawie są do tego świetnie przygotowane! 

Duży wybór - leżanki i stoły do masażu w Warszawie

Do profesjonalnego masażu warto wybrać stabilną leżankę lub składany stół z możliwością transportu. Sklep Leopard poleca wyłącznie sprawdzone produkty tego typu. Współpracujemy na co dzień z wieloma salonami kosmetycznymi, gabinetami masażu i placówkami odnowy biologicznej. Nasi kontrahenci wysoko oceniają ich jakość. Każdy stół i łóżko do masażu z naszego katalogu mają pozytywne recenzje. Proponujemy doskonałe meble firm ActiveShop i Azzurro w najlepszej ofercie w Warszawie. Jaki stół do masażu sprawdzi się w Twojej praktyce?

Składany stół do masażu

Jeśli świadczysz usługi u Klienta, składany stół do masażu będzie optymalnym rozwiązaniem. Możesz przygotować go do transportu i włożyć do samochodu w kilka minut. Projektanci ActiveShop zadbali o ergonomię i wytrzymałość - nasze łóżka do masażu wyróżniają:

  • lekka konstrukcja z aluminium lub drewna,
  • pełna regulacja,
  • solidne wykończenie,
  • wygodne dodatki, np. uchwyt na rolkę z podkładem.

Regulowana leżanka i łóżko do masażu

Do gabinetu najlepiej zamówić najkorzystniej w Warszawie łóżko do masażu z półautomatyczną lub automatyczną regulacją. Składany stół wyróżnia mobilność, za to stacjonarny mebel może mieć nawet 6-stopniową regulację. Np. łóżko do masażu Azzurro 684 lub leżanka ActiveShop 079 mają wysokość regulowaną przy pomocy silnika. Oparcie i nachylenie ustawia się w nich ręcznie. Pięknie wykończone ekoskórą z dbałością o szczegóły uzupełnią komfortowe wyposażenie gabinetu .

Jak zamówić meble i inne produkty do masażu w sklepie Leopard?

W naszym katalogu umieściliśmy wyłącznie stoły i łóżka do masażu do profesjonalnych zastosowań. Produkty uznanych marek w branży zadowolą najbardziej wymagających właścicieli gabinetów odnowy czy przychodni sportowych. Specjalistyczny sklep oferuje cieszące się dużym uznaniem meble i sprzęt w bardzo interesujących cenach. Współpracujemy bezpośrednio z producentami. Dzięki temu możesz zamówić składany stół do masażu lub specjalistyczne łóżko bez obaw o nadszarpnięcie budżetu. Porównaj oferty sprzętu do masażu w Warszawie! Sprawdź, dlaczego warto zamówić poszukiwane wyposażenie w sklepie Leopard.

Stoły do masażu - sklep