Mokotów

Niezbędne w każdym salonie

https://ileopard.pl/hurtownia-kosmetyczna-mokotow.html

Sprawdzony partner w biznesie na którym można polegać

Chcesz wyposażyć swój salon w wysokiej klasy produkty cenione przez stylistów i wykwalifikowane kosmetyczki? Urządzenia mające najwyższej klasy certyfikaty, trwałe o świetnej jakości? Akcesoria, które dadzą gwarancję profesjonalnie przeprowadzonych zabiegów? To wszystko możesz zakupić w hurtowni kosmetycznej Leopard w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wyposażamy salony w całej Polsce, małym pomagamy się rozwinąć

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem gabinetów kosmetycznych oraz salonów fryzjerskich. Dostarczamy wysokiej klasy produkty do stylizacji oraz pielęgnacji włosów, paznokci i ciała. Znajdziesz u nas artykuły renomowanych marek: ECHOS, Loreal, AcidBoost, MesoBoost Sense Boost, OroTherapy, Camillen, Bielenda professional, OSIS, Bielenda, O’REVELE, OLIVIA GARDEN, AXENIA, kerastase czy PROFIS. Polecamy także lakiery hybrydowe, żele i wszelkiego rodzaju inne produkty naszej marki MAVI do stylizacji paznokci.

Hurtownia Leopard obsługuje klientów detalicznych, jak i tych, którzy chcą dokonać hurtowego zamówienia. Dostaraczamy sprawdzone i popularne odżywki, produkty jednorazowe, akcesoria do manicure, porfesjonalne maski, produkty do masażu, odżywki, żele, serum oraz inne kosmetyki na włosy, do twarzy i na ciało. Dzieki nim pielęgnacja i stylizacja będzie zawsze udana.

Hurtownia fryzjersko kosmetyczna i podologiczna. Dostawa zawsze na czas - cała Polska

Zaopatrujemy w produkty kosmetycznme, podologocznei i fryzjerskie oraz w sprzęt i akcesoria odbiorców z różnych miast na terenie Polski. Wielu z nich prowadzi swoją działalność na terenie Warszawy w tym na Mokotowie czy Ochocie. Sprawna logistyka i szybka dostawa dzięki którym zamówione kosmetyki już następnego dnia są u Ciebie sprawiają, że stale powiększa się grono zadowolonych klientów, systematycznie korzystających z naszych usług.

Doświadczenie z pracy z różnorodnymi klientami – indywidualnymi oraz salonami kosmetycznymi czy oferujacymi usługi fryzjerskie utwierdziły nas w przekonaniu o konieczności poszerzania naszej oferty. Mając to na uwadze, poza dystrybucją kosmetyków zapewniamy także profesjonalne doradztwo i udział w szkoleniach. Jest to szczególnie istotne podczas wprowadzania nowych produktów na rynek.

Dostarczymy każdy zamówiony artykuł dokładnie w takiej ilości, jaką potrzebujesz pod wskazany adres. Dbamy o szybką realizację złożonych zamówień i sumiennie się z nich wywiązujemy.

Dbamy o zadowolenie klientów  to źródło sukcesu

Leopard to nie tylko profesjonalna hurtownia fryzjersko kosmetyczna działająca na rynku beauty, ale także hurtownia podologiczna. Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest to, że kładziemy duży nacisk na satysfakcję z zakupów naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza firma spełni Państwa oczekiwania, bowiem jest to dla nas najlepsza reklama. Zachęcamy do składania zamówienia w formie elektronicznej korzystajac ze strony naszego sklepu internetowego lub stacjonarnie, w siedzibie naszej hurtowni.

W internecie pokazujemy artykuły, z ktorych każdy jest dostępny. od ręki. Wszystkie prodykty posegregowane na kategorie, nowości, bestsellery, które od razu możesz kupić. Zakupy możesz zrobić również bez zakładania konta. Dopstepna jest także możłiwośc założenia konta do której zachęcamy. Wówczas musisz wyrazić zgodę na obowiązujący regulamin i pliki cookies. Następnie otrzymasz e mail. Po tym fakcie każdy produkt będzie w zasięgu Twojej reki. "Drzwi do naszeg sklepu otwarte sa cała dobę. Taka sprzedaż est wygodnym i sprawdzonym rozwiązaniem idealnie nadającym się do zakupu kosmetyków. Dlatego zobacz i przekonaj się jakie to proste.

Możemy zaproponować konkurencyjne ceny i szeroki wybór produktów. Nasza oferta kierowana jest od odbiorców indywidualnych i początkujących oraz profesjonalistów będących wiele lat na rynku usług kosmetycznych. Wiemy jak dużo uwagi pracownicy salonów przywiązują do tego aby każda stylizacja byla nie tylko udana ale i podobała sie klientwi. Dzięki naszym produktom, kazda stylizacja okaże się źródłem sukcesu. 

Leopard Cosmetics - Hurtownia fryzjersko kosmetyczna, podologiczna. Zapraszamy do kontaktu, tel. 692 260 261