Frezarki podologiczne

Polecany sprzęt do salonów kosmetycznych i podologicznych

Frezarka do pięt Warszawa, dobra frezarka do stóp w hurtowni podologicznej Leopard

Zdrowe i gładkie stopy wymagają sporo zabiegów. Do najczęściej używanych sprzętów w gabinecie podologicznym należy frezarka do pięt. Dobry pilnik elektryczny zapewnia nie tylko szybką i skuteczną pielęgnację stóp. Pomaga także w usuwaniu stanów zagrażających zdrowiu i samopoczuciu. Dzięki wymiennym końcówkom frezarka do stóp poradzi sobie z problemami zniszczonej skóry. Wybierz swój niezawodny model z asortymentu w specjalistycznym sklepie ze aparaturą do gabinetów podologicznych.

Frezarka do pięt Warszawa - sklep

Jeden z najważniejszych produktów podologicznych

W przypadku frezarek podologicznych do stóp zmiana narzędzi ręcznych na automatyczne oznacza nie tylko krótszą pracę. Nie tak dawno usuwanie zrogowaciałego naskórka czy wygładzanie pięt wykonywano tarką i pumeksem. Teraz przy pomocy frezarki z wymiennymi końcówkami możesz szybko opracować pięty czy okolice paznokci. Przygotujesz je również do manicure i pedicure. Odrobina wprawy i efekt zabiegu będzie więcej niż zadowalający. Precyzyjne bity: 

  • ścinają silnie zrogowaciały naskórek,
  • ścierają miejsca po pęknięciach skóry stóp, 
  • szlifują paznokcie oraz twarde i popękane pięty,
  • wygładzają naskórek na stopach i nadają im aksamitny wygląd.

Bogaty wybór frezarek podologicznych w Warszawie 

Jak wybrać najlepszą frezarkę podologiczną do pedicure i pięt? To produkt uniwersalny, który w zależności od zabiegu może szlifować, polerować lub ciąć. Zacznij od sprawdzenia, czy Twoja upatrzona podologiczna frezarka do paznokci i stóp ma regulowane obroty. Duża moc i precyzyjna regulacja zapewnią Ci odpowiednie ustawienia do różnych zabiegów podologicznych. Zapewnisz sobie wygodę działania, jeśli postawisz na urządzenie bezprzewodowe z ładowarką. Oprócz korpusu pilnika elektrycznego potrzebne Ci będą frezy o różnej charakterystyce, m.in. do:

  • skórek,
  • paznokci,
  • zrogowaciałego naskórka.

Frezarka do paznokci i pięt to w zasadzie jedno urządzenie. Dzięki doborowi obrotów i odpowiednich frezów za każdym razem możesz używać zupełnie innego sprzętu. Zdecyduj się na mechaniczny pilnik do paznokci i ciesz się skuteczną pielęgnacją!

Frezarka do pięt z kompletem frezów

Frezarki, znane też jako pilniki elektryczne, służą do kompleksowej pielęgnacji stóp. Oprócz szorstkich pięt można przy ich pomocy szlifować paznokcie do pedicure. Specjalne frezy kamienne sprawdzają się przy opracowywaniu skórek. Mamy dla Ciebie jeden z największych asortymentów frezarek do pięt w Warszawie. Z jednym z naszych produktów i kompletem frezów szybko wykonasz każdy zabieg podologiczny. To również doskonały sposób na przygotowanie paznokci do manicure i pedicure. Przy odrobinie wprawy możesz wykonać skuteczny zabieg rewitalizacji stóp we własnym zakresie. Zamień pilnik i pumeks na wydajny, wielofunkcyjny produkt kosmetyczny. Pamiętaj, że tylko wielofunkcyjna profesjonalna frezarka podologiczna i kosmetyczna poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Frezarka - uniwersalne urządzenie do stóp i paznokci

Każdy produkt z naszego katalogu to wielozadaniowe narzędzie do paznokci rąk i nóg oraz całych stóp. Wystarczy kilka frezów, by przygotować paznokcie do manicure i pedicure. Z kolei inne końcówki zamienią to narzędzie w pilnik elektryczny do stóp. Frezarka do paznokci i frezarka podologiczna to jedno urządzenie! Z wymiennymi bitami do stóp, paznokci czy skórek zyskasz sprzęt do wielu czynności.

Znajdź niezawodną podologiczną frezarkę do stóp w sklepie Leopard w Warszawie!

Twoja frezarka do paznokci i stóp pomoże przygotować zarówno pedicure, jak i manicure. Znajdziesz ją w hurtowni dla profesjonalistów z branży Wellness&Beaty Leopard w Warszawie. Jesteśmy także dostępni online z dużym katalogiem pozostałych produktów kosmetycznych. Zamów podologiczną frezarkę do pięt i paznokci i sprawdź, jak proste może być pielęgnowanie stóp!

Frezarka do stóp Warszawa - sklep