Fotele kosmetyczne

Fotele kosmetyczne w Warszawie - hurtownia on-line

Jak dobrze zorganizować pracę w gabinecie kosmetycznym? Trzeba jak najlepiej zadbać o jego wyposażenie. Do najważniejszych punktów na liście należą fotele kosmetyczne - meble, bez których po prostu się nie obejdziesz! Postaw na nowoczesne produkty dla specjalistów z łatwą regulacją wysokości i położenia. Na jakość zabiegu przekłada się także komfort pracy kosmetyczki i zadowolenie Klientów. Zadbaj o to i wybierz profesjonalny fotel do Twojego salonu w sklepie Leopard!

Zobacz fotele kosmetyczne - sklep

 
Produkty do umeblowania gabinetu. Czym kierować się przy wyborze?

Piękno i relaks dobrze się czują w swoim towarzystwie. Dlatego fotel kosmetyczny - wygodny, z wieloma funkcjami - ma za zadanie wprawiać w stan odprężenia.  W przypadku salonów urody opinia Klientów mocno wpływa na renomę i obroty firmy. W swoim gabinecie zadbaj o to, by nawet trudne i czasochłonne zabiegi wydały się porą sjesty. Oprócz wystroju, zapachów, nastrojowej muzyki, które angażują wzrok, węch i słuch, zadbaj o doznania sensoryczne. Wygodny fotel kosmetyczny to pierwszy i najważniejszy mebel w tym miejscu! Ale to nie wszystko. Regulowane oparcie czy podnóżki sprawią, że również Twoja praca będzie przyjemniejsza i bardziej wydajna. Zamiast nienaturalnie pochylać się nad opracowywaną częścią ciała, możesz ustawić ją w pozycji zapewniającej wygodny dostęp. Wybierz fotel do salonu, który znacznie ułatwi wykonywanie pedicure czy liposukcji ultradźwiękowej!

Duży wybór foteli kosmetycznych w Warszawie

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyłącznie profesjonalne, niezawodne produkty do gabinetów. Od lat współpracujemy bezpośrednio z ich wytwórcami. Fotele kosmetyczne i taborety z naszej oferty powstały z myślą o długim, bezproblemowym użytkowaniu w salonach. Mamy asortyment od wypróbowanych producentów - często to prawdziwe przeboje, jeśli chodzi o wyposażenie salonu urody. Jesteśmy dystrybutorem foteli kosmetycznych:

  • ActiveShop,
  • Biomak,
  • Azzurro,
  • Beauty System.

Elektryczny fotel kosmetyczny do gabinetu

Dobry produkt z tej kategorii powinien być miękki, ale jednocześnie sprężysty. Poza wygodą zwróć uwagę na ergonomię, by Twój mebel choć trochę wyręczył Cię w pracy. Wybierz fotel do pedicure z regulacją podnóżków i do manicure z ruchomymi podłokietnikami. Warto zadbać o to, by regulacja odbywała się płynnie lub wielostopniowo. Najlepsze modele ułatwią Ci pracę dzięki ustawianiu elektrycznemu lub hydraulicznemu. Fotele kosmetyczne z naszej oferty dają ponadto możliwość demontażu poszczególnych części. By chronić kręgosłup, trzeba do nich dobrać taboret na kołach typu siodło. Dzięki ergonomicznemu kształtowi siedziska można płynnie przemieszczać się wokół fotela. Każdy produkt z naszej oferty uzupełni wyposażenie Twojego salonu urody w całkiem korzystnej cenie. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego Klienta w tej kategorii umeblowania. 

Do jakich zabiegów dopasować fotel kosmetyczny?

W naszym asortymencie znajdziesz modele z 5-stopniową regulacją hydrauliczną i delikatnym ustawieniem podnóżków. Są również wersje budżetowe, z prostym ustawieniem oparcia i wygodnym siedziskiem. Można tu również wyszukać produkt z wbudowanym masażerem stóp. Każdy z nich możesz dopasować do konkretnych zabiegów.

  1. Lifting twarzy wymaga regulowanego oparcia i zagłówka.
  2. W przypadku fotela do manicure ważne będą szerokie podłokietniki z regulacją w pionie. 
  3. Do depilacji większych partii lub liposukcji ultradźwiękowej najlepiej wybrać fotel rozkładający się do formy leżanki.

Fotel do pedicure i dla podologa

Specjalną uwagę na wybór fotela kosmetycznego powinni zwrócić podolodzy i osoby wykonujące pedicure. Obowiązkowe wyposażenie danych miejsc to mebel z jak najszerszą regulacją podnóżków. Najlepiej, jeśli każdą stronę można w nim unosić osobno. Działa to pozytywnie na komfort Klienta, a wykonującemu zabieg pozwala na wygodny dostęp do stóp.

Fotele kosmetyczne i taborety dostępne w 48h

Praktycy podkreślają, że optymalnym rozwiązaniem jest uniwersalny fotel kosmetyczny. Ważne, by łączył jak najwięcej lub wszystkie wymienione funkcje. W sklepie Leopard staramy się przedstawić szeroki wybór wszystkich typów foteli kosmetycznych. Elektryczne i hydrauliczne wersje z naszego katalogu są dostępne w 48h. 

Znajdź dopasowany fotel kosmetyczny na stronie sklepu Leopard!

Solidny fotel kosmetyczny ActivShop lub Azzurro odmieni pracę i relaks w Twoim salonie urody. Zamów go z korzyścią dla personelu i Klientów. Obie strony będą zadowolone z Twojego wyboru. Ta decyzja szybko przełoży się na jakość pracy i renomę gabinetu. Zamów dostępny w 48h dowolny model z naszej oferty. Z gratisową dostawą nowy fotel błyskawicznie znajdzie się pod wskazanym adresem.

Zobacz fotele kosmetyczne - sklep