Wysokiej jakości produkty do pielęgnacji twarzy, paznokci oraz włosów

Zajmujemy się zaopatrzeniem hurtowni oraz sklepów kosmetycznych. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy, paznokci, rzęs oraz włosów. Sklep internetowy Leopard dba o wyposażenie profesjonalnych salonów fryzjerskich, kosmetycznych oraz manicure. Nie zapominamy jednak o wszystkich potrzebach klienta detalicznego, dlatego oferujemy również produkty do pielęgnacji domowej.

Najważniejsze dla nas są dobre opinie klientów oraz skuteczność oferowanych produktów. Dlatego w swoim asortymencie mamy jedynie wysokiej jakości preparaty renomowanych marek, które zostały sprawdzone i wysoko oceniane przez profesjonalistów z branży fryzjerskiej oraz kosmetycznej.

Priorytetem naszej działalności jest utrzymanie długofalowych relacji z klientami. Liczymy na długą współpracę, z której obydwie strony będą czerpać korzyści. Dokładamy więc wszelkich starań, aby zapewnić produkty doskonałej jakości, przystępne ceny oraz terminową dostawę.

 

 

Zawsze służymy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz kosmetyków, które spełnią Państwa oczekiwania. Szczegółowa oferta naszych produktów znajduje się na stronie sklepu internetowego. 


PRZEJDŹ NA STRONĘ SKLEPU INTERNeTOWEGO

Masz pytania? Zadzwoń do nas tel. +48 576 185 875. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy do współpracy na której możesz tylko zyskać.