Doskonały wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy

Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych i salonów odnowy biologicznej. Nie zapominamy jednak o klientach detalicznych, dla których otworzyliśmy prosty w obsłudze sklep online.

Dla nas – pracowników hurtowni Leopard, liczy się skuteczność i dobra jakość oferowanych produktów, dlatego polecamy jedynie sprawdzone artykuły, cenione przez kosmetyczki i osoby z branży beauty.

Oprócz kosmetyków posiadamy dobrej jakości akcesoria kosmetyczne. O tym jak duże znaczenie Klientki przywiązują do ich trwałości, doskonale wie każdy salon kosmetyczny.

Dobrej jakości produkt staramy się łączyć z przystępnymi cenami. W tym celu wdrażamy politykę rabatową. Wiemy, że zadowolony Klient z pewnością do nas wróci, dlatego stale inwestujemy w budowę z nim długofalowych relacji. Oprócz dobrych cen, szerokiego wyboru artykułów kosmetycznych, zapewniamy profesjonalne doradztwo i szybką dostawę.


Posiadamy w swoim asortymencie jednorazowe akcesoria kosmetyczne, takie jak:

 


Zawsze służymy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu i kosmetyków, który spełni Państwa oczekiwania. 
Szczegółowa oferta naszych produktów znajduje się na stronie sklepu internetowego. 


PRZEJDŹ NA STRONĘ SKLEPU INTERNeTOWEGO

Masz pytania? Zadzwoń do nas tel. +48 576 185 875. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy do współpracy na której możesz tylko zyskać.