Rewelacyjne zaopatrzenie salonów stylizacji paznokci

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę profesjonalnych produktów przeznaczonych do salonów manicure. W ofercie hurtowi Leopard znajdują się również akcesoria kosmetyczne, a także dostępne na rynku kosmetyki cenione przez stylistki paznokci oraz sprzęt kosmetyczny najwyższej klasy.

Zawsze mamy na uwadze zdanie naszych Klientów, dlatego wybieramy jedynie sprawdzone marki kosmetyczne, takie jak m.in. Evo Nails. Oferujemy również własną linię produktów z serii Leopard accesories.

Na bieżąco śledzimy trendy panujące wśród pasjonatek manicure oraz stylistek i na podstawie ich opinii oraz doświadczeń sprowadzamy lakiery hybrydowe i żele UV w najmodniejszych kolorach.

W naszej pracy kierujemy się zadowoleniem Klientów. Znamy ich potrzeby i oczekiwania. Wiemy też, jak ważna jest dla nich szybka dostawa zamówionych produktów w tym pojawiających się na rynku nowości.


Zapewniamy szeroki wybór doskonałych produktów do stylizacji paznokci:

Nasza profesjonalna linia produktów z serii Leopard accesories oferuje bardzo dobrej jakości pilniki i bloki polerskie, pyłki ozdobne na paznokcie, wzorniki do pokazywania klientkom dostępnych lakierów, kleje do tipsów, żele UV, cyrkonie, szablony do przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową, patyczki do manicure biologicznego oraz oliwki do skórek.

Zawsze służymy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiednich artykułów kosmetycznych, które spełnią Państwa oczekiwania. 
Szczegółowa oferta naszych produktów znajduje się na stronie sklepu internetowego. 


PRZEJDŹ NA STRONĘ SKLEPU INTERNeTOWEGO

Masz pytania? Zadzwoń do nas tel. +48 576 185 875. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy do współpracy na której możesz tylko zyskać.