Wszystko, czego potrzebujesz do Twojego salonu

Oferujemy Państwu szeroki wybór profesjonalnych kosmetyków używanych w salonach fryzjerskich. Cenimy sobie dobrej jakości produkty, dlatego stawiamy na produkty renomowanych światowych marek, takie jak: Loreal, Kerastase, GoldWell, Profis, Orevle, DesignLook, Echos, Oro, Szhwarzkopf, Black.

Wiele uwagi przywiązujemy do opinii naszych Klientów, dlatego sprzedajemy jedynie sprawdzone i skuteczne produkty, cenione przez fryzjerki i stylistki fryzur. Podczas wizyt w salonach fryzjerskich wsłuchujemy się w potrzeby właścicieli, dlatego tak często ulepszamy naszą ofertę starając się jak najlepiej zaspokoić Państwa oczekiwania.

Zajmujemy się także sprzedażą akcesoriów fryzjerskich. Posiadamy szeroką ofertę produktów charakteryzujących się dobrą opinią i wysoką trwałością. 

Stawiamy na zadowolenie Klienta i utrzymywanie z nim dobrych, partnerskich relacji. Proponujemy nasze artykuły i akcesoria fryzjerskie w akceptowanych cenach. Zapewniamy sprawną dostawę.

 

 

Zawsze służymy doradztwem i pomocą w wyborze odpowiedniego sprzętu i kosmetyków, który spełni Państwa oczekiwania. 
Szczegółowa oferta naszych produktów znajduje się na stronie sklepu internetowego. 


PRZEJDŹ NA STRONĘ SKLEPU INTERNeTOWEGO

Masz pytania? Zadzwoń do nas tel. +48 576 185 875. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy do współpracy na której możesz tylko zyskać.